Adres

Orta Mah, Demokrasi Cd. No: 92/1, 34956
Tuzla/İstanbul

İletişim Numarası

+0850 466 2244

Email Adresimiz

info@akademiholding.com

Biz Kimiz..

Akademi Holding, bünyesinde barındırdığı şirketlerle üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

       Akademi Holding, Sürdürülebilirlik vizyonuyla sektöründe öne çıkan şirketleri bünyesinde barındıran bir kuruluştur. 2020 yılında kurulan Akademi Holding, Entegre Atık Yönetimi, Çevre ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı, Çevre ve İSG Ölçüm Analiz Laboratuvarı, Endüstriyel Temizlik, Teknoloji ve Varlık Yönetimi gibi uzmanlık gerektiren hizmetlerin yanı sıra Sürdürülebilir Gıda ve Yenilenebilir Enerji ve alanlarındaki yeni yatırımlarıyla büyümeyi sürdürmektedir.

      Akademi Holding’in başarısının temelinde, müşteri odaklılık, verimlilik ve sürdürülebilirlik ilkelerine dayalı bir yönetim anlayışı bulunmaktadır. Tüm şirketlerimiz, Döngüsel Ekonomiyi odaklarına almış, Sürdürülebilir bir dünya için faaliyet gösteren ve aynı zamanda etkileşimli bir yapıya sahip olan bir ağ oluşturmaktadır. Akademi Holding, Global bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ederek sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Proje
Proje
Proje
Proje
Proje
Proje